O FIRMIE

Firma rozpoczęła świadczyć usługi remontowo-budowlane w 2001 roku. Od tego czasu zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie obejmujące prace budowlane, wykończeniowe oraz remontowe. Praktykę doskonaliliśmy także w Niemczech, wykonując tam głównie prace glazurnicze.

Obsługujemy każdego klienta kompleksowo i indywidualnie! Każdą zleconą pracę traktujemy w pełni profesjonalnie i nieszablonowo. Oferujemy kompleksową realizację wszelkich prac wykończeniowych oraz remontowych – zawsze na czas. Nasze doświadczenie i wynikająca z niego jakość usług zostały wielokrotnie docenione przez inwestorów. W trakcie wykonywania prac współpracujemy z klientem, służymy fachową poradą i zawsze doradzamy najlepsze wyjście, a co za tym idzie, ograniczamy stres i wysiłek inwestora związany z pracami do minimum.

Firma LEN-BUD oferuje najwyższej jakości usługi remontowo-budowlane na terenie województwa Śląskiego. Sprawna organizacja, wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz odpowiednie zaplecze sprzętowe gwarantuje, że powierzone zadania wykonujemy rzetelnie, fachowo i terminowo. Oferujemy bezpłatny pomiar oraz wycenę na miejscu u klienta oraz udzielamy gwarancji na wykonane usługi.

Jakość to nasza domena!

 

Copyrights @ 2012 LEN-BUD.PL
Projekt i wykonanie: cow-art.pl

OSTATNIE REALIZACJE